Діти сайт для батьків.
В США об`єднали дитячий садок і будинок престарілих (ФОТО)


Мова іде про заклад Providence Mount St. Vincent в Сіетлі, штат Вашингтон, де під одним дахом поєднали дитячий садок і будинок престарілих. Тепер там добре всім. У дітей виявляється багато люблячих бабусь і дідусів, з'являється приголомшлива можливість поспілкуватися зі старшим поколінням, навчитися у них різним речам, отримати море уваги з боку дорослих, у той час як літнім людям спілкування з дітьми приносить величезне задоволення, а також стимул не сумувати і радіти життю.


У цьому будинку живуть близько 400 пенсіонерів, а також кілька десятків діточок, які стали частиною програми Міжнародного навчального центру.

5 днів на тиждень малюки приходять у гості до старшого покоління, щоб разом з ними займатися музикою, танцями, мистецтвом, розповідати один одному історії, готувати обід і робити ще багато інших захоплюючих речей.

Діти отримують
море уваги, а бабусі з дідусями знову відчувають свою затребуваність, вони раді поділитися своїм досвідом і любов'ю. Така практика поєднання стала центральною темою в документальному фільмі Present Perfect Евана Бріггса, який розповідає про дорослішання і старіння.


«Зйомки фільму дозволили мені дивитися новими очима на те, як такі різні покоління, роз'єднані прірвою років, стали єдиним цілим. Я зрозумів, як багато ми всі втрачаємо, залишаючи цих людей коротати свої дні наодинці. Перед тим як діти входять в кімнату, пенсіонери виглядають напівживими, жалюгідне видовище. І ось з'являються діти для уроку мистецтва чи музики, або для того, щоб зробити бутерброди для бездомних, ну або який ще там проект у них в цей день, - і старички раптом оживають, і енергія б'є ключем! »- Каже режисер.

 

 
Джерело текст, фото: http://pixel.in.ua/
ЗАТИШОК

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 4404
Рекомендуємо