Діти сайт для батьків.
Тернопільські книгарні представили ТОП 70 найцікавіших дитячих книгШукаєте якісну та змістовну літературу для своїх дітей? Тоді цей огляд точно буде вам корисним. Сайт для батьків «Діти» завітав у тернопільські книгарні, аби скласти перелік найактуальніших пропозицій для найменших читачів.

"Книгарня Є"

вул. Валова, 5-9; тел.: (0352) 25-44-59
вул. Руська, 18; тел.: (0352) 401-7-08

Хоча книгарня не має спеціалізації, та все ж дитячої художньої літератури тут в рази більше, ніж навчальної. Та й попит цьому відповідає. Адже за особистими спостереженнями координатора дитячих подій книгарні Марії Домської, найчастіше у минулому році купували: «36 і 6 котів-детективів» Галини Вдовиченко, «Пригоди в лісовій школі» Всеволода Нестайка. А ще маленькі читачі у захваті від дивовижного нового світу з милими туконями, створеними ілюстраторкою Оксана Була. Її історії «Ведмідь не хоче спати», «Зубр шукає гніздо» та написані в тандемі з Міхаліциною Катериною «Хто росте у парку», «Хто росте в саду» наповнені теплом та ніжністю.

«Щодо перекладної літератури, то великою популярністю користується книга Видавництва Старого Лева «Рік у лісі» Емілії Дзюбак, - каже Марія Домська. - Тому приємною несподіванкою у 2018 році стала книга «Розкажу тобі, мамо, що роблять динозаври» цієї авторки, перекладена та видана «Урбіно».

Цікавинкою для малят є серія віршованих історій для діток від видавництва «Читаріум»: «Груффало», «Слідча Неллі та книжковий злодій» Джулії Дональдсон та ін.».


"Книжкова Хата"
 вул. Чорновола, 14 (навпроти залізничного вокзалу), тел. (0352) 52 24 33; 
 вул. Текстильна, 28 (ТРЦ «Подоляни», 1-й поверх), тел. 098 097 96 03;

«Дитяча література для дітей стає дедалі розмаїтою, - зауважують у мережі магазинів «Книжкова хата». - Видавництва видають літературу з якісним перекладом та цікавими ілюстраціями. Сьогодні, як ніколи, зміцнився інтерес читачів у бік україномовної книги, з’явилось багато нових українських авторів».

Книгарня  пропонує найменшим читачам художню, шкільну, навчальну та методичну літературу, плакати, демонстраційні матеріали та канцелярські товари. У 2017 році особливим попитом тут користувалися такі видання: · «Що чує Кошеня? Велика книга звуків» Верштеег Лізелот, «Artbooks»; · «День народження білочки» Мішлен Сільві, «Віват»; · «Рік у лісі» Дзюбак Емілія, «Видавництво Старого Лева»; · «Велика книга почуттів» Касдепке Ґжеґож, «Урбіно»; · Серія «Сторінки-цікавинки» Федієнко Василь, в-цтво «Школа».

А 2018-му найочікуванішими новинками стали:  · «Хлопчаки танцюють брейк» Рачицкас Вітаутас, «Видавництво Старого Лева»; · «Всезнатика» Федієнко Василь, «Школа»; · «Пізнаватика» Федієнко Василь, «Школа»; · «Смарагдова книга» Ґір Керстін, «Школа»; · «Динозаври» , «Книголав»;  «Улюблені вірші. 3-й том», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

 
 

Видавництво "Джура"
вул. Поліська, 5
тел: +380 (352) 258 880, +380 (352) 256 940
 
«Джура» видає різноманітну літературу – переважно художню та науково-популярну. Минулого року у дитячому топі видавництва були книги «Про все на світі», «На різдвяні свята», «Відчинилося життя», «Неопалима купина», «Бурмотійко і Даринка» (Валентина Семеняк). Цьогоріч планують видати ще одну книгу Валентини Семеняк – «Баба Сяба», тому вона зараз найбільш очікувана.

Крім того, в офісі «Джура» діє магазин, де є чимало дитячої літератури. Її добирають за такими критеріями: зміст, мовна і фактична складова, ілюстративне оформлення, шрифти…

«Батьки все-таки мають вирішувати, що читатимуть їхні діти, незважаючи на чиюсь рекламу, - зауважує директор видавництва Василь Ванчура. - Те, що вся дитяча література змістовно якісна – зараз стереотип. Тож порада – читайте і вивчайте літературу спочатку самі, а потім годуйте цим своїх дітей».

На думку дирекції «Джури», найбільш популярними у 2017 були книги про неперевершену Голлі Гопкінз (Віват), «Жива книга», віммельбухи (Артбукс), «Рік у лісі», «36 і 6 котів» (ВСЛ),  інтерактивні книги від «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

Найочікуваніші новинки для дітей у 2018 році – це віммельбухи «Країна казок», «Мій віммельдім» (Артбукс), «Рікі та дороги», «Мене звати Марʾям» (Віват), «Рік у лісі», книги про Мануеля і Діді (ВСЛ), про пригоди Піддінгтона (Ранок), «Не в капусті й не лелека», «Хроніки Нарнії» (КСД), а ще новинки із серій пізнавальної та навчальної літератури, якої чимало.


«Навчальна книга Богдан», мережа «Дім книги»
просп. Степана Бандери, 34а, , тел./факс: (0352) 52-06-07, 52-05-48
вул. Коперника, 19/1, (0352) 43-01-39; (096) 155-06-73

Видавництво спеціалізується на виданні художньої, дитячої, довідкової літератури та різногалузевих підручників і навчальних посібників для дітей різних вікових категорій.
Основну частину редакційного портфеля видавництва як за тематикою, так і за кількістю назв виданих книг становить навчальна література.
 
«Цього року книжковий ринок України поповнився великою кількістю перекладної літератури. У нашому видавництві регулярно з’являються перекладні новинки із серії «Світовид» та «Богданова шкільна наука», - розповідає маркетолог «Навчальна книга Богдан» Анастасія Бабій. - У 2017 році вони поповнилися такими книгами: «Ганс Брінкер, або Срібні ковзани» М.М. Додж, «Довгоногий Дядечко» Д. Вебстер, «Маленькі жінки» Л.М. Олкотт, «Шарлатова літера» Н. Готорна та ін.».

Для найменших у 2017 році тут з’явились багато серій книжок-картонок: «Хто це?», «Життя малюків», «Аґусики». Надзвичайно цікавими є серії «Арт-енциклопедія для дітей» та «Книжки-розглядалки». А підліткам буде цікаво почитати «Розмальовану маму» Джаклін Вілсон.
 
Серед найочікуваніших новинок для дітей на 2018 рік: переклад книг Свена Нордквіста «Як дідусь шукав капелюха», «Майструємо з Петсоном і Фіндусом»; Для підлітків у видавництві рекомендую переклад книги Джаклін Вілсон «Дівчата запізнюються» та «Подвійна гра».

Контакти інших книгарень Тернополя:

Українська національна мережа книгарень «Буква»
вул.Руська, 19 та ТРЦ "Подоляни", 2-й поверх
тел: (0352) 434-34-3
 
Книгарня «Ярослав Мудрий»
навчальна, методична, художня література
вул. Руська, 19, тел.: (0352) 524506, (096) 1605144
 
Книжковий центр «Поліглот»
Книги, словники, посібники для вивчення іноземних мов
вул. Руська, 8, тел.: (0352) 524494
 
Книгарня «Підручники і посібники»
навчально-методична література,  художньо-публіцистична література
м. Тернопіль, вул. Грушевського, 23, тел. (0352) 258600

Підготувала: Валерія Шведа, сайт для батьків «Діти»
 


ОСВІТА, РОЗВИТОК, ТАБОРИ

Переглядів сьогодні: 2
Переглядів всього: 9718
Рекомендуємо