Діти сайт для батьків.
Безкоштовні гуртки та секції в Тернополі


Таке питання виникає перед усіма батьками дітей шкільного віку. Адже поки дітлахи відвідують дитячий садок, вони встигають і погратися, і повчитися, і потоваришувати та налаштувати соціальні контакти з однолітками. Та щойно дитина стає школярем, як батьки залишаються один на один із навчальною програмою, яка хоча й охоплює широкий спектр знань, та не дає дитині розумово відпочивати. Прийшовши додому, малюк відразу ж «влазить» у телевізор чи комп’ютер, що, звісно, вкрай негативно впливає  на розвиток особистості, і, зрештою, не є тим видом відпочинку, який потрібний дитині.

Тоді на допомогу батькам приходять гуртки та спортивні секції, які здатні не лише змінити сферу діяльності дитини, при цьому даючи змогу  відпочити від шкільного навчання, а й стати захопленням на все життя. І хоча секцій та гуртків у Тернополі є чимало, вартують вони також недешево, особливо, коли мова йде про приватні секції. Відтак ми підготували для батьків перелік позашкільних гуртків та спортивних секцій, навчання у яких безкоштовне.

 
 
У «Центрі творчості дітей та юнацтва» можна відвідувати гуртки вокалу, гри на фортепіано, сопілці, синтезаторі та акордеоні. Також тут діють гуртки різьби по дереву, вишивки, бісероплетіння, малювання та образотворчого мистецтва. Крім того, є можливість вдосконалити власні знання зі спелеології та туризму. Поцікавитися про діяльність «Центру творчості дітей та юнацтва» можна за номером телефону 25-05-42.
 
Широкий спектр діяльності має Тернопільська станція юних техніків, що знаходиться на вулиці Київській, 36. Тут юні тернополяни зможуть втілити у життя мрії про заняття радіо конструюванням, авто моделюванням, оволодіти мистецтвом орігамі та ін.. Також у СЮТ діти зможуть освоїти веб-дизайн, програмування, комп’ютерну анімацію. Крім того, на базі «СЮТ» діє танцювальний колектив «Бджілка». Усі запитання щодо діючих гуртків можна озвучити за номером телефону 26-97-41.
 
 
 
На Новому Світі, 19 діє «Школа народних ремесел», у якій школярі зможуть навчитися різьби по дереву, кераміки та гончарства, ткацтва, макраме, писанкарству, бісероплетінню, плетінню з рогози та багато іншого. Телефон школи народних ремесел – 25-34-93.
 
Юні квітникарі та біохіміки зможуть поглибити свої знання в Обласному еколого-натуралістичному центрі за адресою вулиця Микулинецька, 21. Тут діток навчать доглядати за квітами та тваринами, а також допоможуть більше дізнатися про біологію людини та фітотерапію. Довідки за телефоном 25-05-46.
 
Для діток, які прагнуть проявити себе в науці, діє Обласне відділення малої академії наук на вулиці Січових Стрільців, 13 (телефон 25-88-25). Тут вони можуть вдосконалити свої знання, вивчаючи медицину, біологію, хімію, журналістику, математику, економіку, історію України та інші науки.
За цією ж адресою діє Обласний центр науково-технічної творчості школярів, у якому є гуртки авіамоделювання, судномоделювання, ракетомоделювання, радіо конструювання, дизайну та технічної естетики, інформатики основ програмування та ін. Поцікавитися стосовно діяльності гуртків можна зателефонувавши за номером телефону 25-71-47.
 
По вулиці Степана Качали, 3 в Обласному центрі туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій школярі зможуть відвідувати гурток, який проводить походи, експедиції та екскурсії Тернопільщиною та Карпатами, а також проводить спортивні змагання з пішохідного, водного та спелеотуризму (тел. 25-39-53).
 
Навчитися плавати можна у ДЮСШ № 1 за адресою вул. Вишневецького, 8. Там же діють гуртик з класичної та греко-римської боротьби, карате, баскетболу та волейболу. У ДЮСШ №2, що знаходиться на вулиці Кн. Острозького, можна опанувати спортивну гімнастику, фехтування та також навчитися плавати.
 
 
Для любителів футболу та гандболу діє Комплексна ДЮСШ на вулиці Шептицького, 26 (тел. 52-65-92)
 
Бойові мистецтва (боротьба, бокс, карате, кікбоксинг) можна опанувати у ДЮСШ з греко-римської боротьби, ДЮСШ «Спартак» (дані школи мають відділення по різних масивах міста, дізнатися, який підходить саме вам можна за телефонами 52-13-49, 43-51-95). Тих, хто захоплюється регбі, шашками та фрістайлом очікують педагоги міської ДЮСШ «Спартак», а для тих, хто прагне займатися шахами або штангою, завжди відкриті двері ДЮСШ «Авангард» (вул. Танцорова, 51, тел. 25-17-77).
 
ДЮСШ «Буревісник» очікує на дітей, які хочуть спробувати себе у веслуванні на байдарках та каное, велоспорті та маунтейнбайку.
 
Отже, вибір за вами. Як видно із переліку, кожна творча дитина може бути реалізованою у Тернополі, якщо батьки підуть їй назустріч, давши змогу відвідувати улюблений гурток чи секцію.


Список адрес та номери телефонів усіх спортивних дитячих секцій та гуртків у Тернополі
 
Текст: Ольга Терещук, сайт для батьків «Діти»

ОСВІТА, РОЗВИТОК, ТАБОРИ

Переглядів сьогодні: 5
Переглядів всього: 17488
Рекомендуємо