Діти сайт для батьків.
ДИТЯЧИЙ КРЕМ: ЯКИЙ ВИБРАТИ?


Цей предмет, як правило, з'являється у «косметичці» вашого малюка ще до його народження, тому що входить до списку «must have». Отже, вибираємо дитячий крем: його види та складники…

Почнемо з того, що вибирати дитячий крем потрібно згідно з його призначенням. Відповідно до останнього даний косметичний засіб поділяється на:
Зволожуючий крем. Цей тип дитячого крему відмінно справляється із завданням догляду за ніжною шкірою немовляти, - як правило, його використовують після купання, щоб швидко відновити порушений 
жорсткою водою гідроліпі
дний баланс. Основними складовими цього типу крему є рослинні олії, вітамін Е, гліцерин і екстракти рослин.
Крем від подразнення. Такий крем іноді має маркування «крем під підгузок», оскільки саме в цій області шкіра найчастіше подразнюється тертям. Справлятися з цією проблемою допомагають такі компоненти як д-пантенол і оксид цинку – вони не тільки вбивають бактерії, але і створюють захисний бар'єр.
• Захисний крем. Цей тип кремів призначений для захисту ніжної шкіри малюка від впливу зовнішнього середовища. Розрізняють зимові креми, поживна структура яких перешкоджає пересиханню і обмороженню, і літні, що містять ультрафіолетові фільтри.
Універсальний крем. Звичайно, досить важко заздалегідь передбачити які саме проблеми будуть для вас актуальні в першу чергу. Швидше за все, до року дитина встигне використати кілька тюбиків, але на «всякий пожежний» придбайте універсальний крем. У ньому повинні бути і різні масла, і вітаміни, і екстракти рослин.

Увага на етикетку
• Зверніть увагу на те, що речовини, присутні у складі дитячого крему, перераховуються у порядку зменшення – тобто чим далі речовина розташована в списку, тим її менше в даному виробі.
• Якщо до складу крему входять парабени, мінеральні або парафінові масла, то такий крем брати не варто – все вище перелічене є продуктами переробки нафти.
• Велике значення для здоров’я шкіри вашого малюка має основа, на якій виготовлений дитячий крем. Це може бути ланолін або бджолиний віск, норковий жир або органічні рослинні масла, наприклад, оливкова - все буде залежати від призначення крему. Головне, що всі ці компоненти не закупорюють пори шкіри, даючи їй можливість нормально функціонувати, і при цьому створюють необхідний захист.
• Інгредієнти дитячого крему зазвичай вказують латинню. Дбайливим мамам варто вміти читати ці написи. Так, календула, яка знімає подразнення, має бактерицидну дію, буде позначена так: Calendula Officinalis. Масло паростків пшениці, яке захищає епідерміс від пересихання, містить вітамін В і ненасичені кислоти, буде позначено Triticum Vulgare. Ромашка зазвичай призначена для використання при чутливій шкірі і позначається наступним написом - Chamomilla Recutita Matricaria. Оксид цинку призначений для підсушування і зупинки запального процесу, його позначають наступним чином - Zinc Oxide. Масло кунжуту, яке входить до складу кремів для сухої шкіри і пом'якшує її, до того ж є прекрасним антиоксиданто
м, буде позначено так: Sesamum Indicum.
• Не завадить також наявність «знаку якості» – вітчизняні виробники вказують на своїй продукції ГОСТ, а зарубіжні ставлять відмітки NaTrue, Cosmebio, BDIH, Ecocert, OKO-TEST, Gut або Zehr gut.

Перед покупкою обов’язково відкрийте ковпачок тестера і перевірте виріб на запах. Дитячі креми не повинні різко пахнути, адже це є свідченням активних хімічних сполук та отдушок. Прийнятним є легкий запах ромашки, календули або іншого натурального компонента. Деякі креми можуть взагалі не мати запаху, тому що певні натуральні інгредієнти, такі як оксид цинку, не пахнуть взагалі.

Крім того, через відсутність консервантів у якісному дитячому кремі термін його придатності зазвичай не перевищує 1 року. Натуральні косметичні засоби обов’язково закриті герметично: мають запаяний носик або заклеєні фольгою, щоб у вміст продукту не потрапили мікроорганізми. Відкриті тюбики крему, звичайно, радять довго не зберігати. Але у турботливих батьків, які піклуються про шкіру свого малюка, таких питань і не виникає…

Сайт для батьків "Діти"
 


СПОРТ, ТАНЦІ

Переглядів сьогодні: 6
Переглядів всього: 9272
Рекомендуємо