Діти сайт для батьків.
Колекція посилань на кращі електронні бібліотеки


Якщо ваша дитина не ходить до бібліотеки – не біда. Бібліотека може прийти до неї, чи то пак: ви її приведете. За наступними посиланнями можна знайти найрізноманітніші художні твори, твори, що входять до шкільної програми, енциклопедії та словники, літературні першоджерела та ін..
 


Головне – пам’ятайте, що як і звичайна бібліотека, електронна може містити книги, не бажані для читання неповнолітніми. Подбайте про інформаційну безпеку своїх дітей: формуйте у них правильні ціннісні орієнтири для безпечного інтернет-серфінгу або ж просто скачуйте книги та користуйтесь ними офлайн.

http://www.ukrlib.com.ua/- Бібліотека української літератури: сучасні та класичні твори українською мовою, енциклопедія української літератури. На допомогу учневі: короткі перекази творів, твори, реферати, шпаргалки.

http://www.ekniga.com.ua/ - літературна, інформаційно-пошукова система-каталог. Тут ви зможете знайти тисячі книг з різних тематик!

http://www.lib.com.ua/ - Велика електронна бібліотека - море книг в електронному вигляді на будь-які теми!

http://www.biglib.com.ua/ - Зручна народна бібліотека. Рейтинг популярних книг, всі книги доступні для скачування.

http://www.library.kr.ua/elmuseum/index.html- Електронний Музей Книги. Манускрипти, дисертації, віртуальні виставки, живопис, біографії, архіви видатних особистостей, історія України.

http://www.lib.com.ua/ - Універсальна бібліотека. Розділи: астрологія, кримінал, детективи, фантастика, фентезі, пригоди, подорожі, політика, комп'ютерна література, релігія, філософія, медицина, кулінарія і т.д.

http://www.utoronto.ca/elul/Main-Ukr.html - Електронна бібліотека української літератури. 

http://library.org.ua/- Українська бібліотека. Найбільш відомі твори української літератури. Класика, поезія, гумор, фантастика, дитяча література, проза, історія, культурологія та інше.

http://izbornyk.org.ua/ - «Ізборник» — Історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації — проект електронної бібліотеки давньої української літератури. Бібліотека є добіркою електронних книг і текстів, об’єднаних проголошеною тематикою і єдиною ідеєю.

http://www.megabook.ru/ - Найбільш повна добірка енциклопедичних даних за темами: автомобілі, зброя, домашні тварини, здоров'я, кіно, комп'ютери, кулінарія, музика, етикет + універсальна енциклопедія.

http://www.interlit2001.com/- «ИнтерЛит». «Міжнародний літературний клуб» - це літературний сайт, або віртуальний літературний журнал, який ставить перед собою завдання виявлення і підтримки молодих обдарованих авторів.

http://koapp.narod.ru/ - Електронна бібліотека фонду КОАП. Нормативно-довідкова інформація. Довідкова і технічна література. Презентаційні диски.

http://www.velib.com/- Віртуальна електронна бібліотека містить велику кількість повних текстів літературних творів різних жанрів російською та українською мовами.

http://www.sci.aha.ru/ - Довідники, карти, бази даних, програми.

http://lib.align.ru/cgi-bin/index.pl- Електронна бібліотека російської та зарубіжної фантастики. Колекція книг в електронному вигляді. В основному орієнтована на російську і зарубіжну фантастику. Загальний обсяг бази в запакованому вигляді становить 1.2 Gb.

http://tarranova.lib.ru/ - "TarraNova" архів перекладів та авторських текстів, тут зібрані і зберігаються тексти, надані самими перекладачами і авторами. Архів не має жанрових або тематичних обмежень. 

http://cl.ru/ - централізована бібліотечна система "Київська". Список електронних довідкових систем. Інформація про технічні можливості бібліотек. 

http://www.ipl.org/ - The Internet PublicLibrary. Електронний каталог книг для дітей та юнацтва. Газети, статті, журнали, відеофільми та ін. на англійській мові. 

http://www.bibliomania.com/ – електронна бібліотека творів англійських та американських письменників. Огляди книг на англійській мові.

http://www.n-t.org/ - Міжнародна громадська організація "Наука і Техніка". Науково-популярні статті (історія науки і техніки, техніка сьогодні, наукові гіпотези, джерела енергії, наукові розваги). Електронні версії рідкісних книг і періодичних видань. 

http://zimbabve.dat.ru/- "ЗИМБАБВЕ!" - літературний проект. Включає в себе бібліотеку (містить повний профайл на кожного автора), періодичні літературні журнали Devotion і deMotion і кунсткамеру. 

http://www.ruthenia.ru/sovlit/index.html - "СовЛит". Сайт присвячений російській літературі XX століття і представляє художні та інші тексти цього часу, видання, а також дослідження, довідкові матеріали та ін.

http://www.encyclopedia.ru/- "Мир энциклопедий" - російськомовні енциклопедичні і псевдоенциклопедичні видання, енциклопедії, енциклопедичні словники, енциклопедичні довідники. 

http://www.imwerden.de/ - різні тексти в pdf-форматі: Євгеній Баратинській, Осип Мандельштам, Анна Ахматова, пам'ятки російської літератури XVIII-XIX століть, сторінки біографій. 

http://delibrary.narod.ru/ - Публічна бібліотека Дмитра Єфімова. Збірник сонетів В.Шекспіра, "Майстер і Маргарита", "Собаче серце" М. Булгакова та ін.


Підготувала: Людмила Бойко, сайт для батьків «Діти»

ОСВІТА, РОЗВИТОК, ТАБОРИ

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 10072
Рекомендуємо