Діти сайт для батьків.
Перша інтерактивна мобільна українська абетка у безкоштовному доступі


Перша інтерактивна мобільна українська абетка у безкоштовному доступі створена для вивчення українського алфавіту та правильного написання букв у формі гри.

Дитяча онлайн гра - Мишеняткова абетка - це весела гра, де малюки разом із батьками чи самостійно можуть  захоплююче грати та спостерігати, як оживають веселі ігрові персонажі.

Гра абетка створена не лише з навчальною метою, а й для загального інтелектуального розвитку дитини. Адже у абетці дитина не тільки вивчатиме букви, а й познайомиться з різними предметами, які досі їй були не знайомі, довідається про те, які звуки видають різні живі та неживі істоти, що оточують її з народження.
 


        Дитяча інтерактивна гра абетка намальована молодою художницею у своєрідному стилі, який  викликає радість і захоплення навіть у дорослих. Кольорові персонажі передають атмосферу дитинства і безтурботності, де усе яскраве і казкове, а веселі звукові ефекти та запальний музичний супровід розвиває дитячу уяву і підштовхує грати ще і ще.

Головний герой нашої Мишеняткової абетки - це, звичайно, мишеня Круть, яке допомагає малюкам вивчати алфавіт. Дитя може подружитись з мишенятком та разом з ним гратись у веселі ігри різної складності.

Для наймолодших малюків можливе вивчення абетки у формі найпростішої гри: вони допомагають мишеняті позбирати іграшки, які рухаються та видають різні кумедні звуки. Дитина може побачити букву, почути її назву і навіть доторкнутися до неї.

 

      
Наступним етапом вивчення абетки є розпізнавання вірної букви відносно іграшки. Ця гра розвиває у дитини зорову та асоціативну пам'ять, змушує замислитись, пригадати назву іграшки і зовнішній вигляд буквочки для її відгадки. На цьому рівні, як і на попередньому, забава відбувається за участі мишеняти і сповнена цікавих анімацій для ще більш захоплюючої гри.

На останньому рівні гри у Мишенятковій абетці діти зможуть складати із букв слова різними способами, від найлегшого до найскладнішого. Це спонукатиме не лише повторити вже вивчені букви, але й зібрати з них слова і, відповідно, швидше навчитися читати. Веселе мишеня Круть у цьому допоможе!

Перша українська мобільна інтерактивна абетка дозволяє забавлятися Вашій дитині на комп’ютері, на планшетах та телефонах Android та Аpple зовсім безкоштовно.

Для малюків та їх батьків з вадами слуху передбачено письмові підказки: все озвучення у абетці виводиться текстом. Тому ця група дітей при допомозі свої батьків теж може вивчати українську абетку разом із мишенятком Круть.

ДОСТУПНО В App Store


ВЕРСІЯ ДЛЯ Android

Український розробник гри: Impulsis
За матеріалами: http://www.mousealphabet.com/ua/
 

ОСВІТА, РОЗВИТОК, ТАБОРИ

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 7804
Рекомендуємо