Діти сайт для батьків.
Переваги купівлі наборів спиць та гачків для в'язання: як заощаджувати правильно

Переваги купівлі наборів спиць та гачків для в'язання: як заощаджувати правильно

В'язання - заняття, яке, як й інші види рукоділля, потребує інвестицій. Навіть любителю, щоб в'язати для себе, потрібно кілька видів гачків, спиць та інших інструментів.

В'язання — заняття, яке, як й інші види рукоділля, потребує інвестицій. Навіть любителю, щоб в'язати для себе, потрібно кілька видів гачків, спиць та інших інструментів. Люди, які в'яжуть на замовлення, повинні постійно поповнювати арсенал, щоб вироби відповідали очікуванням замовника. Досвідчені рукодільниці рекомендують купувати набір гачків і спиць, щоб швидше освоїти навичку і не витрачати час на підбір інструментів. Про те, в чому особливість таких комплектів і як правильно їх вибирати, дізнаєтеся нижче.

Особливості наборів гачків та спиць для в'язання

В'язальний набір — комплект, у якому є все необхідне для в'язання одягу, м'яких іграшок чи аксесуарів. Для в'язання спицями в нього включають самі спиці та змінні волосіні різної довжини, які дозволяють в'язати колом. Для в'язання гачком у ньому є гачки з ручкою або без неї, а також гачки для туніської техніки або нукінгу. Крім основних інструментів, виробники можуть включати в набір маркери, в'язальні голки, сантиметрову стрічку та інші допоміжні пристрої.

Набори спиць і гачків для в'язання розрізняються за:

  • кількістю інструментів;
  • довжиною та товщиною інструментів;
  • матеріалами;
  • брендом;
  • дизайном.

Не потрібно мати економічної освіти, щоб зрозуміти, що купівля комплекту коштує дешевше, ніж купівля спиць і гачків окремо. Однак, щоб не взяти «кота в мішку», потрібно зрозуміти, чим ці інструменти можуть відрізнятися один від одного і між собою.


 

При першому погляді на спиці та гачки можна помітити, що вони бувають різного діаметру. Вибір інструменту залежить від товщини нитки. Наприклад, для в'язання товстою вовняною пряжею потрібен гачок діаметром 7–8 мм, тонкою натуральною бавовною — 0,5–1,75 мм, подвійною пухнастою
пряжею — 5–6 мм. Те саме стосується спиць. Щоб полотно виходило м'яким і об'ємним, інструмент повинен бути в 1,5–2 рази товщим за нитки. І навпаки, чим тонший гачок, тим тугішим і щільнішим вийде полотно.

Щоб в'язати колом, крім спиць, у наборі повинні бути волосіні або тросики різної довжини. З їхньою допомогою можна в'язати резинку, горловину, рукави або «тушку» виробу.

Як вибирати набори спиць і гачків для в'язання

Перше, на що потрібно звернути увагу при виборі в'язального комплекту, — виробник. Перевага надається перевіреним брендам, які виготовляють інструменти, використовуючи якісні матеріали та загальноприйняті стандарти. Серед досвідчених в'язальниць популярна продукція KnitPro, Addi, Tulip та ін. Серед її недоліків виділяють високу ціну, проте вона компенсується високою якістю матеріалів та конструкції, яка розрахована на тривалу експлуатацію.

Інші параметри вибору комплекту спиць та гачків для в'язання:

  1. Матеріали. При виробництві в'язальних інструментів використовують метал, дерево, бамбук, пластик, рідше кістку. Від матеріалу безпосередньо залежить комфорт, швидкість та якість в'язання. Для слизької пряжі підходять дерев'яні та бамбукові інструменти, які не дають нитці ковзати. Крім того, дерево та бамбук відрізняються екологічністю. До переваг пластику можна віднести легкість та ціну. Універсальними вважаються алюмінієві та сталеві спиці та гачки. Метал забезпечує плавний рух нитки, не гнеться і не ламається.
  2. Комплектація. У стандартний набір входять гачки з ручкою або без неї, спиці та змінні волосіні. Додатково виробник може включити в комплект голку, сантиметрову стрічку, ножиці тощо.
  3. Розмір. Виробники випускають комплекти, в які включені спиці та гачки всіх розмірів, а також компактні набори з ходовими розмірами.
  4. Дизайн. Колір та оформлення набору можна вибирати, орієнтуючись на свої уподобання. Сьогодні у продажі є лаконічні пенали з натуральної чи штучної шкіри, практичного текстилю чи легкого пластику. Вони можуть бути витримані в нейтральному кольорі або прикрашені цікавим принтом.

Економічний бік покупки — важливий, але не основний аспект. Якщо майстриня збирається або вже в'яже на замовлення, краще не скупитись і вибрати набір перевіреного бренду. Так і вироби будуть в'язатися швидше, і результат буде радувати замовника.

інформація розміщена на правах реклами





Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 603
Рекомендуємо