Діти сайт для батьків.
Як відновитись молодій мамі після пологів


Підчас вагітності всі жінки стикаються із значними зміна в організмі, які значною мірою відображаються на фігурі. Ці зміни зберігаються і можуть посилюватись  і після народження дитини. Це і набір зайвої ваги (жиру), і хронічні болі в поясниці чи в грудному відділі (від носіння малечі на руках), набряки і болі в ногах та ін. Це сильно впливає на самопочуття жінок, в першу чергу в психологічному плані. Жінка звикла гарно виглядати, а при вагітності і після пологів часто не має часу для догляду за собою і відпочинку.



Небажані зміни зумовлені як фізіологією організму, так і способом життя і харчовими звичками молодої мами. І якщо з фізіологією організму ми мало що можемо зробити, то завдяки  грамотному способу життя (активність протягом дня, фіз.вправи) і харчовими привичками можна значно зменшити небажані зміни і швидко відновитись (3-6міс.) після пологів.

Своїм досвідом поділиться мама 2-х дітей, тренер з 5-ти річним стажем Теслюк Оксана:
  • Намагайтесь не запускати себе і під час вагітності і після пологів – набагато легше буде відновитись. Зайвий жир, який довго набирався, так само довго буде «спалюватись». Не варто гнатись за швидким схудненням (мрія всіх лінтяїв)) – це значний стрес для організму, а стресів молодій мамі і так вистачає. Також шкіра, що розтягується (додатково від зайвого жиру) ще довше повертається у форму.
  • Намагайтесь планувати свій розпорядок дня наперед (що поїсти, відпочинок, спорт). Заручіться підтримкою близьких (особливо на перших порах), поясніть що молодій мамі потрібен час на себе.
  • Велике значення мають харчові звички – не потрібно їсти за ДВОХ))). Прочитайте в інтернеті, а краще зверніться до фахівців і подумайте як ви харчуєтесь. Саме манера харчування великою мірою зумовлює ваш зовнішній вигляд.
  • Для підтягнення фігури і приведення в тонус м’язів важливі фізичні вправи (тренажерний зал, фітнес, плавання). Не завжди знайдеться час регулярно займатись – нічого страшного. Головне почати і невеликі перерви не зашкодять вашому відновленню. Є багато різних програм з різним навантаженням, можна робити легші, якщо ви не відновились до заняття. Все це тренер з досвідом знає)) Починати тренування можна в будь-який час, якщо добре себе почуваєте. Протипоказання: не зійшовся таз і діастаз більше 2см.
  • 9 міс. вагітності робить з тілом помітні зміни, стільки ж часу треба для відновлення.
  • Годування грудьми не заважає тренуванням
  • Головне поставити ціль і йти до неї, а швидкість в кожного різна)

Теслюк Оксана, фітнес-тренер.

ЗДОРОВ'Я

Переглядів сьогодні: 3
Переглядів всього: 1636
Рекомендуємо