Діти сайт для батьків.
7 плюсів заняття музикою


Який би з музичних інструментів не обрала ваша дитини, навіть барабани, посприяйте її бажанню навчатись музиці обов’язково! Адже це неймовірно корисно для розвитку вашого чада.
 
Дитина грає на піаніно
 
 
1. Музика розвиває психічні процеси. Згідно з дослідженнями, заняття музикою позитивно впливають на мозок. У дітей, які відвідують музичні школи, однаково розвинені обидві півкулі, покращено працюють такі психічні процеси як логіка, пам'ять, уява. А добре розвинений слух допомагає швидше оволодіти іноземними мовами.

2. Музика відкриває приховані здібності. Деякі батьки помилково вважають, що в їхніх дітей немає здібностей до музики. Насправді тільки в процесі роботи можна визначити, чи є в дитини дані до занять. Словом, щоб дізнатися, потрібно спробувати. Іноді через рік-два дитина наче розкривається, виявляючи прихований потенціал.

3. Музика урізноманітнює діяльність дитини. Чим ширшою буде діяльність дитини – тим точніше можна визначити її завдатки і знайти сферу, де на неї чекає успіх. Спробувавши музику, танці, малювання, різноманітні технічні гуртки тощо – у вашої дитини не буде сумнівів з вибором професії.

4. З музикою краще знайомитися в дитинстві. Як правило, дорослим набагато важче опанувати музичний інструмент. Тож не втрачайте часу! Якщо до 10-11 років не почати грати, потім навчитися буде практично неможливо.

5. Музика робить змістовним дозвілля. Надлишок вільного часу у дитинстві шкідливий. Нехай краще займається різними видами творчості, ніж просиджує за комп’ютером у «вконтакте». Та й вам буде спокійніше, що дитина у музичній школі, а не десь на вулиці із сумнівними друзями.

6. Музика позитивно впливає на організм. Мелодії у стилі бароко розвивають пам'ять, імпресіонізму – знімають емоційну напругу, класицизму – стимулюють розвиток інтелекту, а фольклор пробуджує генну пам'ять. Цікаво, що григоріанський хорал допомагає м'язовій релаксації. Діти, які займаються музикою, по-іншому сприймають звучання, вчаться отримувати від нього задоволення.

7. Музика може виявитися майбутньою професією. І навіть якщо усе складеться по іншому, це не буде погано, що ваша дитина вмітиме грати на якомусь музичному інструменті…


Список музичних шкіл та вокальних гуртків для дітей в ТернополіОСВІТА, РОЗВИТОК, ТАБОРИ

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 4385
Рекомендуємо