Діти сайт для батьків.
Як вибрати сквіш для дітей: ключові особливості та переваги іграшки


Якщо раніше були популярні спіннери, Лизун, слайм, то зараз в тренд увійшли сквіші. М'які безпечні іграшки у вигляді тварин, фруктів, тістечок та інших солодощів, здатних відвернути від побутових проблем, заспокоїти нерви.

Сквіші — безпечна антистрес іграшка.


Підходять для дитини, підлітка, і дорослої людини. Приносить задоволення, розслабляє, коли мнеш її руками. Головною гідністю є те, що після стискання вона швидко приходить в початковий стан. Сквіші можна розтягувати та з нею нічого не трапитися.

Перша згадка сквіші з'явилися у 2014. Тоді почали з'являтися відео з цими антистрес іграшками. Але пік популярності почався в кінці 2017 і з кожним роком популярність тільки зростала. Сквіші належить до течії - фіджетінг. Процес, при якому людина (будь-якого віку) перебирає який-небудь предмет в руках, не усвідомлюючи цього. Відбувається це найчастіше для того, щоб заспокоїтися.

Сквіші антистрес: особливості та переваги іграшок


Для чого потрібні сквіші:

  1. Розвіє нудьгу під час нудних занять. Зніме стрес в напружені моменти. Також можна позбутися від шкідливих звичок. Наприклад, замість того щоб гризти нігті можна грати зі сквіші.
  2. Розвиває моторику, уяву, а також стійкість до стресів. Якщо купити дитині відразу кілька сквіші він зможе влаштовувати різні сценки.
  3. Підвищує рівень відчуття дотику. Можна використовувати для розминки пальців, під час довгої роботи перед комп'ютером або довгого листа.
  4. Підійде у якості ароматизатора для кімнати, машини.
  5. Сквіші у вигляді брелка стануть хорошим аксесуаром, який можна повісити на рюкзак або одяг. Зустрічаються також чохли та блокноти зі сквішами.
  6. Радують око. Приємні кольору, милі мордочки, які є практично у всіх іграшках, нікого не залишать байдужими.
    Підходять для ігор у ванній.
  7. Милий і водночас стильний декор для робочого столу або кімнати.
  8. Існують величезна різноманітність сквіші. Вони бувають різних форм, розмірів, мають барвистим зовнішнім виглядом. Маленькі песики, величезна полуниця, кумедна коробка молока, пончики, торти, тістечка - все це є на просторах інтернету. Як маленького бонусу, сквіші виділяють приємний аромат.

При створенні сквішей використовуються наступні матеріали:

  • Силікон. Пластичний матеріал, який не наповнюють, а надають форму.
  • Гума. Антістрессіз цього матеріалу добре тягнеться, прослужити дуже довго.
  • Поліуретан або ж спінені матеріали. Вироби із нього виходять дуже м'які, приємні. Але якщо його сильно розтягнути, може з'явитися тріщина або ж він зовсім може порватися.




У якості наповнювача використовують:

  • Гель. Сквішіс гелем найприємніші, еластичні, добре розтягуються. Чи не рвуться, довговічні.
  • Піна з ефектом «пам'яті».
  • Губка. Матеріал жорсткіший, але мнеться також добре.

В принципі підійде будь-який варіант. На дотик вони сильно не відрізняються. Відправившись за адресою - Київ, вул. Васильківська 53А або зв'язавшись з консультантами за телефоном - + 38- (095) -229-78-47 можна довідатися про наявність товару.

Як вибрати правильний сквіші


В асортименті інтернет-магазинів величезну кількість іграшок і при виборі сквіші потрібно звертати особливу увагу на наступні моменти:

  1. Країна виробник. Не варто купувати іграшку в неперевірених магазинах (кіоск, наприклад). Краще купити сертифікований товар в американських або китайських виробників. Існують також магазини, які спеціалізуються тільки на продажу антистрес іграшок.
  2. Враховуйте вік. Не рекомендується купувати малюкам сквіші з великою кількістю маленьких деталей.
  3. Розмір антистресу. Для малюків підійдуть маленькі моделі, а дорослим можна купити розміри (трохи) більше. Для подорожей, в дорогу підійдуть моделі, які вміщаються на долоні.

До речі, особливо економні люди роблять сквіші в домашніх умовах з поролонової губки, акрилових фарб, клею. Тільки такі іграшки будуть недовговічними, не такими м'якими як в спеціалізованих магазинах.

Існує кілька правил використання антистрес іграшки:

Під час використання сквішей не можна протикати або розрізати. Якщо вже дуже цікаво дізнатися, що ж всередині у сквіші, в інтернеті є багато відеодемонстрацій розрізання.
Необхідно тримати сквішей якомога далі від вогню. При горінні можуть виділятися небезпечні для здоров'я речовини та сполуки.
Слідкуйте за тим, щоб дитина не пробувала іграшку на смак, бо приємний аромат може викликати бажання з'їсти іграшку.
Головне правило - необхідно часто мити сквіші. Можна звичайною водою. Після миття іграшку потрібно ретельно просушити. Деякі антистрес настільки надійні, що їх можна прати в машинці.
При покупці якісного сквіші, будьте впевнені, що прослужить він вам довго і не принесе шкоди здоров'ю, навпаки, поліпшити емоційний стан, буде кожен день радувати своїм запахом і зовнішнім виглядом і приносити задоволення.



СПОРТ, ТАНЦІ

Переглядів сьогодні: 1
Переглядів всього: 2757
Рекомендуємо