Діти сайт для батьків.
Клініка Стахіва - дитячий ЛОР, косметологія, пластична хірургія

Клініка Стахіва - дитячий ЛОР, косметологія, пластична хірургія

Клініка Стахіва пропонує спектр таких послуг: функціональна ендоскопічна риносинусохірургія (FESS), консультатива, хірургічна допомога, косметологія та повний спектр пластичних послуг.

Адреса:
вул.Клінічна, 1а, м.Тернопіль
тел.: (098) 590-29-29 або (095) 590-29-29
https://www.facebook.com/stakhivclinic/ https://www.instagram.com/dr_stahiv_oleg/
Електронна пошта: st_ol@ukr.net
Сайт: stakhiv.com

«Клініка Стахіва» має чотири  напрямки роботи: ЛОР - послуги, пластична хірургія, дитяча хірургія та новий напрямок – косметологія. Розкажемо детально про наші послуги.
 
Лор-послуги:

Лікування аденоїдів у дітей та дорослих (консервативне та оперативне). Операція проходить під загальним сучасним газовим (севорановим) наркозом. Використання відеоендоскопічного обладнання дозволяє контролювати хід операції та видалити аденоїди точно, без залишків тканини, яка з часом могла би розростатися знову. За бажанням батькам надається відео, як проходила операція і що було зроблено.
Консервативно лікуємо аденоїди 1-2 ст., за показами лікаря.

Лікування хронічного тонзиліту (консервативне та оперативне). Сучасний підхід до видалення мигдаликів під загальним севорановим наркозом дозволяє швидко та безболісно провести операцію. Вже за кілька годин пацієнти почувають себе чудово. Після операції нічого не кровить, і вже наступного дня можна сміливо їсти улюблені страви.
Також проводимо консервативне лікування – вакуумне промивання мигдаликів з використанням лікувальних розчинів та лікування лазером.

Відновлення носового дихання у дітей та дорослих. Найчастіше це операції з вирівнювання носової перегородки та зменшення носових раковин. Під час проведення операцій з відновлення носового дихання також можна зробити і ринопластику та змінити форму носа на омріяну.
Якщо у вас, чи ваших діток є проблеми з носовим диханням, часто турбують ангіни, захворювання горла, вам встановили діагноз хронічний тонзиліт чи аденоїди, то записуйтеся на прийом до нашого лікаря-лора. Консультація проводиться з ендоскопічним оглядом.

Вартість 200 грн
Запис за тел. 098 590 29 29
 
 
Пластична хірургія:

Ринопластика – пластика носа. (естетична і посттравматична). Ми проводимо операції зі зміни форми носа та відновлення носового дихання. При цьому важливим моментом і основним завданням є створення не лише естетичного вигляду носа, але й збереження та відновлення його природної анатомії всередині. Це зберігає вільне та правильне носове дихання.
Отопластика – пластика вушної раковини. Проводимо операції у діток та дорослих, виправляючи форму вушної раковини.
Пластичні операції – мамопластика (збільшення, корекція форми грудей), ліпосакція.. 

Дитяча хірургія:

Хірургічні операції - грижі різної локації, водянки та кісти сім'яного канатика, фімоз у хлопчиків, підрізання вуздечки язика..
Операції за допомогою сучасного лазера - видалення утворень різного ґенезу на шкірі.
Хірургічні маніпуляції - промивання та ушивання ран, видалення сторонніх тіл та інші...

Косметологія:

Збільшення та корекція форми губ.
Усунення носогубних складок та інших видів зморшок. Корекція вилиць(скул).
Біоревіталізація та мезотерапія шкіри обличчя,шиї,декольте,рук. Мезонитки. Гідроксиапатит кальцію (Ліфтинговий філер Радіесс)
Ботулінотерапія (Диспорт)
 
Приємно, що переваги видалення аденоїдів та мигдаликів у нашій клініці оцінили і в інших областях. Пацієнти приїжджають на операцію з різних міст. Ми маємо можливість прийняти іногородніх, адже в клініці є комфортні палати для перебування клієнтів.
Записуйтеся на консультацію (098) 590 29 29, (095) 590 29 29


Ми в соцмережах:
https://www.facebook.com/stakhivclinic/

https://www.instagram.com/dr_stahiv_oleg/Медичні клініки/центриПереглядів сьогодні: 15
Переглядів всього: 16331
Рекомендуємо