Діти сайт для батьків.
Клініка професора Стефана Хміля - Медичний Центр

Клініка професора Стефана Хміля - Медичний Центр

Діагностика та лікування безпліддя
Акушерство та гінекологія
Урологія
Ведення вагітності
УЗД експертного рівня
Естетична гінекологія
Післяпологова реабілітація

Адреса:
м. Тернопіль, вул. Шептицького, 1Б та вул. Стадникової, 9
тел.: +38 (067) 580 0 580, + 38 (097) 7 40 42 00
Електронна пошта: klinika_khmil@ukr.net
Сайт: khmilclinic.com.ua

 

 
Світ тримається на любові. Якщо поруч з вами кохана людина, ви почуваєтесь упевнено й щасливо. Так, ви прагнете, щоб світ Вам посміхався устами вашої дитини, яка сповнює життя новим сенсом. Але, на жаль, трапляється, що, замість радості материнства та батьківства, постає проблема безпліддя.

   Сучасні підходи до діагностики та лікування безпліддя засновані на знанні фундаментальних основ репродуктивної системи жінки, що має тенденцію до зниження репродуктивного потенціалу і здатності до зачаття із збільшенням віку. У зв’язку з цим лікування безпліддя необхідно здійснювати за допомогою сучасних методів, що довели на даний час свою ефективність.

   У випадку, якщо лікування вже перевищує один рік, не слід застосовувати методи з невисокою ефективністю (наприклад, кломіфена цитрат фізіотерапію та ін.), а переходити до методів з доведеною високою ефективністю (індукція овуляції гонадотропінами, штучну інсемінацію, екстракорпоральне запліднення та ін.)

    У Центрі планування сім’ї та репродукції людини ПП «Клініка професора С.Хміля» до послуг пацієнтів: лікарі з високим рівнем професійної підготовки та багаторічним практичним і науковим досвідом; сучасне медичне та лабораторне обладнання, що відповідає світовим стандартам і дозволяє повністю реалізувати професійний потенціал наших спеціалістів; отримання комплексних послуг в одному медичному центрі; індивідуальний підхід до кожного пацієнта; гарантія конфіденційності.

    У нашій клініці пацієнти можуть отримати висококваліфіковану консультацію лікарів-репродуктологів, пройти комплексне обстеження для з’ясування причин безпліддя. Метод лікування обирається індивідуально для кожної сім’ї, тому глибокий підхід до діагностики безпліддя дозволяє розглянути цю проблему та провести точний аналіз репродуктивних властивостей чоловіка та дружини.
Основною метою діяльності Центру планування сім’ї та репродукції людини було, є і буде зробити все можливе, щоб щастя материнства відчула кожна жінка, котра звернеться за допомогою до наших фахівців. Лікарі-репродуктологи працюють для того, щоб кожна сім’я отримала шанс та можливість почути крик своєї дитини. Лікарі-репродуктологи нашої клініки прикладають багато зусиль та технологій, щоб бажаний результат був здобутий і чоловік та дружина зрозуміли та відчули батьківство.

    Лікування безпліддя здійснюється за допомогою сучасних методів, що довели свою ефективність, серед яких застосовуються: індукція овуляції, внутрішньоматкова інсемінація, екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ + ІКСІ), донація ооцитів, сурогатне материнство.

   Відділення репродуктивного профілю включає в себе ембріологічний бокс, для здійснення екстракорпорального запліднення (ЕКЗ + ІКСІ), заморозку (кріоконсервацію) та зберігання ембріонів, яйцеклітин і сперматозоїдів.

   Одним із необхідних та найбільш інформативних етапів обстеження пацієнтів є лабораторні дослідження. Наша лабораторія є широкопрофільною та обладнана сучасною аналітичною апаратурою. Багато видів обстежень можуть проводитися в терміновому режимі (CITO!) протягом кількох годин.


 
 
Центр планування сім’ї та репродукції людини надає можливість кожній сім’ї, що зіткнулась з проблемою безпліддя, шанс на її усунення. При використанні сучасних допоміжних репродуктивних технологій можливість настання вагітності для жінки зростає в десятки або навіть і в сотні разів. Отож, не варто розчаровуватись і залишатись із проблемою наодинці, а слід звернутись до висококваліфікованих фахівців, які допоможуть досягти бажаного.

    Центр планування сім’ї та репродукції людини ПП «Клініка профессора С. Хміля» нагороджений почесною грамотою Української асоціації репродуктивної медицини за вагомий внесок в розвиток і впровадження методик допоміжних репродуктивних технологій в Україні, багаторічну плідну працю і високий професіоналізм та відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги», фіналіст Всеукраїнського конкурсу якості продукції(товарів, робіт, послуг) - «100 кращих товарів України» 2011 переможець регіонального рівня у номінації «Послуги» послуги лікувальні та багатопрофільні діагностичні.
 
  
КОНТАКТИ:

46008, м.Тернопіль,
вул. Митрополита Шептицького, 1Б
+38(0352)43 12 07
+38(067)580 0 580

 вул. Стадникової, 9
+38(0352)40 42 00
+38(097) 7 40 42 00

79035, м. Львів,
вул. Бучми, 22
+38 067 350 61 00
+38 032 232 83 30

www.khmilclinic.com.ua

 


Медичні клініки/центриПереглядів сьогодні: 10
Переглядів всього: 33748
Рекомендуємо